Drukuj

ibox10.vn.pl - problemy z Google Chrome

Mariusz BAYER Beyrowski Włączony środa, 19, kwiecień 2017 02:16. Opublikowany w Nowości

UWAGA!!! Po ostatniej aktualizacji Google Chrome (kwiecień 2017), przestały poprawnie działać certyfikaty starszego typu (w tym ibox10.vn.pl). W związku z tym wygenerowaliśmy nowe certyfikaty dla ibox10.vn.pl i obecnie certfikat główny obsługuje oba serwery.

Ponieważ zmieniły się certyfikaty i klucze dla serwera ibox10.vn.pl może okazać się konieczna aktualizacja certyfikatu głównego oraz zaakceptowanie nowego certyfikatu serwera w programie pocztowym w komputerach stacjonarnych, laptopach i smartphonach.

Aktualny, nowy certyfikat główny jest do pobrania na poczta.vn.pl.

Drukuj

MEFISTO ver. 12 już w eksploatacji!

Mariusz BAYER Beyrowski Włączony piątek, 07, październik 2016 01:52. Opublikowany w Nowości

bladePo pozytywnych testach na eksperymentalnym serwerze ibox11.vn.pl, rozpoczynamy przenoszenie domen na nasz najnowszy serwer MEFISTO ver.12! Ponieważ w ciągu sześciu miesięcy musimy wyłączyć z użytkowania nasz najstarszy, działający serwer MEFISTO ver.8, w pierwszej kolejności będziemy przenosili domeny z tego właśnie serwera. Wszyscy klienci i przyjaciele otrzymają odpowiednie zawiadomienia na maila o terminie przenoszenia kolejnych domen. Wkrótce też postaramy się uzupełnić dział FAQ o informacje potrzebne do pracy z nowym serwerem.

Serwer MEFISTO ver.12 jest skonstruowany w oparciu o system IBM Blade Center (8xXeon), oraz system operacyjny Debian Jessie oraz najnowsze wersje aplikacji potrzebnych do pracy. Nowością jest oprogramowanie do zarządzania serwerami wirtualnymi ISPConfig w wersji 3.1, które pozwala na pełne zarządzanie swoim serwerem przez klienta przez przeglądarkę WWW. Niestety chwilowo nie istnieje dokumentacja dla tej wersji ISPConfig oraz są jeszcze implementowane przez autorów nowe możliwości.

Drukuj

MEFISTO ver. 10 już w eksploatacji!

Mariusz BAYER Beyrowski Włączony piątek, 13, marzec 2015 01:52. Opublikowany w Nowości

bladePo pozytywnych testach na eksperymentalnym serwerze ibox9.vn.pl, rozpoczynamy przenoszenie domen na nasz najnowszy serwer MEFISTO ver.10! Ponieważ w ciągu sześciu miesięcy musimy wyłączyć z użytkowania nasz najstarszy, działający serwer MEFISTO ver.6, w pierwszej kolejności będziemy przenosili domeny z tego właśnie serwera. Wszyscy klienci i przyjaciele otrzymają odpowiednie zawiadomienia na maila o terminie przenoszenia kolejnych domen. Wkrótce też postaramy się uzupełnić dział FAQ o informacje potrzebne do pracy z nowym serwerem.

Serwer MEFISTO ver.10 jest skonstruowany w oparciu o system IBM Blade Center (8xXeon), oraz system operacyjny Debian Wheezy oraz najnowsze wersje aplikacji potrzebnych do pracy. Nowością jest oprogramowanie do zarządzania serwerami wirtualnymi ISPConfig w wersji 3.x, które pozwala na pełne zarządzanie swoim serwerem przez klienta przez przeglądarkę WWW. Niestety chwilowo nie istnieje dokumentacja dla tej wersji ISPConfig oraz są jeszcze implementowane przez autorów nowe możliwości. Jednak poprzednia wersja panelu ISPConfig nie jest już dalej rozwijana stąd nasza decyzja o instalacji nowej wersji. Mamy nadzieję, że wspólnie z naszymi klientami i przyjaciółmi poznamy i przekażemy pozostałym jak pracować z nowym systemem.

Drukuj

MEFISTO ver. 8 już w eksploatacji!

Mariusz BAYER Beyrowski Włączony czwartek, 30, styczeń 2014 01:52. Opublikowany w Nowości

bladeRozpoczynamy przenoszenie domen na nasz najnowszy serwer MEFISTO ver.8! Ponieważ w ciągu sześciu miesięcy musimy wyłączyć z użytkowania nasz najstarszy, działający serwer MEFISTO ver.6, w pierwszej kolejności będziemy przenosili domeny z tego właśnie serwera. Wszyscy klienci i przyjaciele otrzymają odpowiednie zawiadomienia na maila o terminie przenoszenia kolejnych domen. Wkrótce też postaramy się uzupełnić dział FAQ o informacje potrzebne do pracy z nowym serwerem.

Serwer MEFISTO ver.8 jest skonstruowany w oparciu o system IBM Blade Center (4xOpteron), oraz system operacyjny Debian Wheezy oraz najnowsze wersje aplikacji potrzebnych do pracy. Nowością jest oprogramowanie do zarządzania serwerami wirtualnymi ISPConfig w wersji 3.x, które pozwala na pełne zarządzanie swoim serwerem przez klienta przez przeglądarkę WWW. Niestety chwilowo nie istnieje dokumentacja dla tej wersji ISPConfig oraz są jeszcze implementowane przez autorów nowe możliwości. Jednak poprzednia wersja panelu ISPConfig nie jest już dalej rozwijana stąd nasza decyzja o instalacji nowej wersji. Mamy nadzieję, że wspólnie z naszymi klientami i przyjaciółmi poznamy i przekażemy pozostałym jak pracować z nowym systemem.

Kto jest online

  • Current Active Users5
  • Active Guests5
  • Active Registered0

Twoje dane

United States

Unknown Bot
Your IP: 54.224.56.126

Kraje

Top 5:
United States flag 26%United States (40444)
Russia flag 18%Russia (27195)
Ukraine flag 11%Ukraine (17014)
Poland flag 10%Poland (15506)
China flag 3%China (4958)
152899 wizyt 131 z krajów